חדש

עיצוב פנים

כל תהליך בנייה של בית חדש או שיפוץ פנים הבית יכול להיות כאב ראש לא קטן לאלה אשר לוקחים זאת על עצמם. קשה מאד לעשות עבודה טובה ומקצועית ללא ידע מוקדם על הנושא. כאשר אנו עובדים עם איש מקצוע לעיצוב פנים אנו יודעים כי יש מישהו אשר יקדיש מחשבה ותכנון לכל פרט ופרט, קטן כגדול שילך איתנו לאורך כל הדרך ובסופו של דבר ייתן לנו תוצאה משביעת רצון. כאשר ניגשים לבחור איש מקצוע מנוסה בתחום עיצוב פנים יש לוודא לתחילה כי יש חיבור נכון עימו, שהוא קשוב לצרכינו וששני הצדדים רואים עין בעין את תהליך העבודה והתוצר המוגמר. חשוב לזכור כי עין טובה ומוניטין של איש המקצוע הם חשובים אך גם רגישותו לצורכיהם של בעלי הבית היא קריטית כדי שהתהליך יעבור בצורה חלקה ונעימה ככל האפשר. עוד חשוב לזכור כי איש מקצוע אשר משלב במומחיותו גם אדריכלות וגם עיצוב פנים יוכל לתת לנו פתרון כולל ותכנון עמוק ונכון יותר של כל חדר וחדר ושל הבית כשלעצמו.

למה לבחור במשרד אדריכלים דורית סלע

משרדנו מתאפיין בעיצוב פנים מודרני, נקי, מדויק ומלוטש.
הרעיון המרכזי בבסיסו של העיצוב המודרני הוא גמישות, התאמה מושלמת בין החלל לבין הצרכים של בני הבית שמירה על פונקציונליות ויוקרה באותה נשימה.
אנו מתמחים בתחום של עיצוב פנים יוקרתי בסגנון המודרני הקווים הנקיים, הצורות הגאומטריות המדויקות, הצבעים והטקסטורות כולם משולבים לכדי תמונה אחת תוך שמירה על מרחב, חללים פתוחים ומלאי אור, אוויר ואווירה.
תחום עיצוב הפנים תפס תאוצה בשנים האחרונות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.
האסתטיקה קיבלה יותר ויותר חשיבות אך יתרה מכך חדרה ההבנה החשובה שהשילוב בין יופי, אסתטיקה, פונקציונליות ותכנון נכון של חלל המגורים בו אנו חיים משפרת את איכות החיים, את הרגשתנו ואת הנוחות.

ליצירת קשר עם צוות המשרד ליחצו כאן והשאירו לנו פרטים

משרד אדריכלים דורית סלע – עיצוב פנים מקצועי בהתאמה ללקוח

משרד האדריכלים ועיצוב הפנים של דורית סלע הוא מהמשרדים המובילים בישראל, וזכה בפרסים רבים בתחום עיצוב הפנים.  הגישה שלנו לעיצוב פנים מתאפיינת  בעיצוב מודרני שבבסיסו  גמישות עיצובית והתאמת  הבית, המשרד או הדירה לצרכיהם של המשתמשים – בעלי המשרד או דיירי הבית.

להצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו  : 052-8577448