חדש

אדריכלות בתי יוקרה וילות ובתים פרטיים

טביעת אצבע מודרנית ייחודית בעולם האדריכלות הישראלית, שימוש בחומרים איכותיים והתעדכנות מתמדת בטרנדים ובמגמות השולטות בעולם העיצוב, מאפיינים ומייחדים את משרדנו. המשרד מתמחה בתחום הפרטי, עיצוב ותכנון של דירות יוקרה, בסגנון מודרני ייחודי המזוהה עימו. העיצוב והתכנון המקורית, המשלבת את הסגנון המודרני, הכולל קווים נקיים ושימוש בצבעים של שחור ולבן, יחד עם חומרים טבעיים, עימו מזוהה המשרד. ומאמינים כי כל פרויקט צריך לקבל עיצוב ואדריכלות אחרים, DNA ייחודי”. על אף השימוש בחומרים טבעיים, דוגמת עץ, בטון, אבן וזכוכית, בעלי עומק, יופי והאווירה החמה שמקנים, הנחשבת למעט סותרת את הסגנון המודרני, מאידך, שילובם של החומרים הטבעיים דווקא בסגנון המודרני, הופכים אותו לעל זמני ולא תקופתי. חומרים אלו משולבים בפרויקטים, בדרך כלל כחיפויי חוץ, קירות פנים, מדרגות, דלתות ואפילו בחלל המטבח. את סגנונו של המשרד, מעדכנים ומטבלים עם הטרנדים והחומרים העדכניים והנכונים ביותר בעולם העיצוב העולמי, בהם אנו מתעדכנים על ידי ביקורים תכופים בתערוכות העיצוב המובילות בעולם, דוגמת salone del mobile המתקיימת במילאנו, maison du objet בפריז ועוד. הביקורים בתערוכות בעולם מספקים פרספקטיבה שונה, חשיפה אל הקיים והחדשני במחוזות העיצוב המשפיעים ביותר. איטליה היא אחת המדינות המגדירות ביותר את התחום, ועל כן אני מבקרת בה אחת לשנה בתקופת התערוכה, ומתרשמת ממיטב המעצבים והעיצובים של החברות המובילות בעולם בכלל ובאיטליה בפרט. ההתבוננות והלמידה מספקים השראה ומקור לפיתוח ייחודי עבור לקוחות המשרד. עוד מקורות השראה מקבלים מהעולם הסובב אותנו ומתוך אהבתנו הרבה לעולמות האופנה, הקולנוע והטבע.

ליחצו כאן, השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

אדריכלות ועיצוב פנים -משרד אדריכלים דורית סלע

הבידול והייתרון של המשרדנו על פני יתר משרדי האדריכלים בארץ, מושג על ידי היכולת לנתח ולתרגם הלכה למעשה את צורכי הלקוח, תוך מתן מניפת שירותי אין האוס, הניתנים בדרך כלל על ידי גורמי חוץ, תוך ליווי יסודי, החל מבקשות להיתרי בנייה ועד לביצוע הדמיות מפורטות, המקנות מבט ריאליסטי על החלל העתידי. דבר המבטיח את התוצאה הסופית ואת שביעות רצונו הגבוהה של הלקוח.

אז אם חיפשתם משרד אדריכלים במרכז  פנו אלינו  ונשמח לסייע  052-8577448

 

בחירת אדריכל פנים לשיפוץ הבית

בכל מקרה הקשור לשיפוץ הבית ולמבנהו יש לבחור באדריכל פנים.
בעלי המקצוע בעלי הניסיון ההכשרה המתאימה ביותר הנם אדריכלים אשר עברו מסלול הכשרה ארוך ולאחר מכן תקופת התמחות ובחינת הסמכה. אדריכל פנים הנו אדם אשר מוסמך לא רק לשיפוצים במבנה אלא גם לתכנון של בניה. לכן יש הבדל גדול בין מעצב פנים ולאיש אשר התמחה באדריכלות פנים. יש לבדוק עם האדריכל פנים מה בדיוק הכשרתו וכמה שנות ניסיון מאחוריו בפרויקטים מסוג זה. עוד חשוב לבדוק את מידת התאמתכם לעבודה משותפת. האם בעל המקצוע נעים ומשדר אמפתיה וסובלנות לבקשתכם או לא. יש לשים כאן דגש מיוחד על טיב היחסים שהרי חיכוכים וחוסר סובלנות כבר מההתחלה יכולים להתגבר כאשר הלחץ והאינטנסיביות של השיפוץ ילך ויגבר