אודות

aboutdoritמשרד האדריכלים דורית סלע נוסד בשנת 2000 ע”י דורית סלע. המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים.המשרד משלב בין אדריכלות לעיצוב פנים, שילוב המאפשר להעניק ללקוחות המשרד את השירות האדריכלי הטוב והמקצועי ביותר. באמתחתנו מאות פרויקטים גמורים, אשר מאפשרים לנו לספק ללקוח שירות מעולה, המבוסס על ניסיון רב שנים בהתמודדות עם השגת מטרות תקציביות, אסתטיות, טכנולוגיות וחוקיות.השינויים הטכנולוגים שהתרחשו בשנים האחרונות דרשו ממשרדנו לא רק יצירה בלתי פוסקת אלא גם יצירת כלי עבודה חדשים המגדירים מחדש את תפיסת העיצוב שלנו Total design.

אנו מאמינים כי פרויקט בנייה מוצלח מגשים את חלומותיהם של הלקוחות, ממלא את דרישותיהם כמשתמשים ותורם לשיפור איכות החיים בביתם. ניסיוננו לימדנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו: מיקום, תרבות, תכניות ייעודיות, ומימון, אלו נלקחים לתשומת ליבנו ומוטבעים במוצר סופי הקשור לסביבתו. הגוונים הרבים של פועלנו נובעים מן השדה הרחב בו אנו פועלים, אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש על שוק דירות היוקרה.

לימוד מתמיד הוא לדעתנו, המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותנו שירות מעולה. הלימוד המתמיד מבוצע על- ידי ביקורים קבועים בתערוכות העיצוב השנתיות במילאנו, קלן ופריז וכן ע”י התעדכנות בכלי התוכנה המתקדמים ביותר הקיימים בשוק, המאפשרים לנו לבצע תוכניות והדמיות ברמה הגבוהה ביותר. אנו רואים בהדמיות המחשב המבוצעות באמצעות תוכנות 3Dmax וV-Ray כלים אינטראקטיבים המאפשר ללקוח ראייה כוללת של המבנה בכל שלב משלבי התכנון.

להתרשמות מההדמיות והסרטים ניתן להיכנס לתיקיית פרויקטים בעבודה באתר שלנו. אנו מתחייבים להציג עבודות ייחודיות המותאמות במדויק לצרכיהם ואופיים של הדיירים, הנוגעות בסביבתן ועם זאת, מבטאות קו נקי בסגנון מודרני מינימליסטי אך לא מנוכר, יעיל ויוקרתי. בתים שנבנים על ידי משרדנו משדרים ניקיון, איכות והרמוניה המשתלבת עם סגנון חייהם של הדיירים.