חדש
אודות

משרד האדריכלים דורית סלע

משרד האדריכלים דורית סלע נוסד בשנת 2000 על ידי האדריכלית דורית סלע. המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים.המשרד משלב בין אדריכלות לעיצוב פנים, שילוב המאפשר להעניק ללקוחות המשרד את השירות האדריכלי הטוב והמקצועי ביותר. באמתחתנו מאות פרויקטים גמורים, אשר מאפשרים לנו לספק ללקוח שירות מעולה, המבוסס על ניסיון רב שנים בהתמודדות עם עמידה במטרות התקציביות, האסתטיות, הטכנולוגיות והחוקיות של כל פרוייקט ופרוייקט. השינויים הטכנולוגים המתרחשים ללא הרף בתחום, דורשים מצוות משרדנו לא רק יצירה בלתי פוסקת אלא גם יצירת כלי עבודה חדשים המגדירים מחדש את תפיסת העיצוב שלנו Total design.

אנו מאמינים כי פרויקט בנייה מוצלח מגשים את חלומותיו של הלקוחות, עונה על כל דרישותיו ותורם לשיפור איכות החיים בביתו. ניסיוננו לימד אותנו להתאים ולהבין את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותינו: מיקום, תרבות, תכניות ייעודיות, ומימון. כל אלו נלקחים לתשומת ליבנו ומוטבעים במוצר סופי הקשור לסביבתו. מגוון ההבטים והצדדים של עבודת התכנון האדריכלי נגזר מהשדה הרחב בו אנו פועלים: אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש על שוק דירות היוקרה.

לימוד מתמיד הוא לדעתנו, המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותנו שירות מעולה. הלימוד המתמיד מבוצע על- ידי ביקורים קבועים בתערוכות העיצוב השנתיות במילאנו, קלן ופריז וכן ע”י התעדכנות בכלי התוכנה המתקדמים ביותר הקיימים בשוק, המאפשרים לנו לבצע תוכניות והדמיות ברמה הגבוהה ביותר. אנו רואים בהדמיות המחשב המבוצעות באמצעות תוכנות 3Dmax וV-Ray כלים אינטראקטיבים המאפשר ללקוח ראייה כוללת של המבנה בכל שלב משלבי התכנון.

משרד אדריכלים ועיצוב פנים דורית סלע – מובילים לאיכות עיצובית אחרת

להתרשמות מהפרוייקטים של משרדנו, אתם מוזמנים לצפות בדמיות ובסרטים אשר בדף “פרויקטים בעבודה” באתר שלנו. אנו מתחייבים לביצוע של עיצוב ייחודי המותאם במדויק לצרכיהם ואופיים של הדיירים, הנוגעות בסביבתן ועם זאת, מבטאות קו נקי בסגנון מודרני מינימליסטי אך לא מנוכר, יעיל ויוקרתי. בתים שנבנים על ידי משרדנו משדרים ניקיון, איכות והרמוניה המשתלבת עם סגנון חייהם של הדיירים.

ליצירת קשר עם משרד האדריכלים דורית סלע – התקשרו 052-8577448. אנו המשרד המוביל במרכז ובגוש דן ונשמח לעמוד לרשותכם.