עיצוב פרטי דורית סלע

עיצוב ואדריכלות בית פרטי – עיצוב פנים מודרני של וילות יוקרה

תכננתם במשך הרבה שנים את המעבר, עבדתם, חסכתם והגיע הזמן להגשים את החלום, עיצוב בית החלומות הפרטי שלכם, ולאחר כל הציפייה וההשקעה אתם רוצים שהבית יהיה מעוצב בדיוק לפי איך שדמיינתם אותו. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, מומלץ מאוד לקחת משרד עיצוב פנים ואדריכלות המתמחה בבתים פרטיים/וילות יוקרה. כיום העיצוב הפופולרי ביותר הוא עיצוב מודרני תוך כדי שימוש באלמנטים טבעיים כמו עץ, שיש ואבן.

עיצוב מודרני של חלל הפנים בבית פרטי יהיה לרוב עיצוב נקי ומרווח. למשל, בעזרת פתיחת חללים שבין הסלון למטבח, ניתן להשתמש במרקמים איכותיים כמו עץ או ריצוף מיוחד, ההופך את החללים המופרדים לחלל אחד גדול. בדרך כלל כאשר מעצבים בית פרטי מדובר על בתים גדולים המכילים מספר קומות ומפלסים, כמו גם חצר ולעיתים בריכה. על כל אלו, מעצב הפנים או האדריכל צריך לנצח ולעצב אותם בצורה שתתאים ביותר לרצונו וחזונו של הלקוח.

עיצוב פנים מודרני של וילה יוקרתית במרכז הארץ - צפו:

עיצוב יוקרתי וייחודי

במהות, עיצובן של וילות יוקרה אינו שונה מעיצוב פנים רגיל בהתייחסות לפרטים הקטנים, כמו גם לאלמנטים, לחומרים, למרקמים ולצבעים שבהם נעשים שימוש. עם זאת, הדגש על חומרים יוקרתיים ואיכותיים יותר כמו עץ מלא, ריצוף מפואר או שילוב של זכוכיות, הוא נפוץ יותר בבתי יוקרה פרטיים. גם עיצוב של החלל החיצוני כגון החצר דורש מחשבה, בעיקר אם מדובר בחצר גדולה או כזו המחולקת לכמה אזורים. בעזרתו של מעצב מיומן, ניתן להגיע לעיצובי ייחודי ויוקרתי אשר יהיה בדיוק לפי הדרישות והרצונות של הלקוח, תוך כדי ניצול מקסימלי של החלל הפנימי והשטח החיצוני של הנכס.

עיצוב וילות יוקרה ובתים פרטיים:

עיצוב לשנים רבות קדימה

כאשר מחליטים על עיצוב הבית והחומרים בהם משתמשים צריך גם לשים לב שמדובר בעיצוב שיראה טוב שנים קדימה. זו אחת מהסיבות שבגללן מומלץ מאוד להשתמש בחומרים טבעיים שהמראה שלהם הוא על זמני ואף לעתים משתבח עם השנים. העיצוב המודרני מיוחד בכך שהמראה שהוא מעניק יישאר פופולרי בעתיד ובנוסף תחזוקתו יחסית פשוטה וניתן להחזירו למראה חדש באופן די פשוט.

משרד 'דורית סלע – אדריכלות ועיצוב פנים' בעל ניסיון רב בעיצוב הפנים ובאדריכלות של וילות יוקרה ובתי יוקרה פרטיים. אם אתם מתעניינים ורוצים לעצב את בית החלומות שלכם בעיצוב יוקרתי, מודרני וטבעי, צרו עימנו קשר.

עיצוב פרטי דורית סלע

עוד במגזין

דילוג לתוכן