6 טיפים לעיצוב פנים מודרני

שיתוף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

עיצוב הפנים המודרני בולט בכל מקום – חנויות לעיצוב הבית, חברות פרזול, מגזיני לייף סטייל ופרסומות למוצרים שונים המצולמים בוילות יוקרה מעוצבות. דורית סלע, בעלת משרד אדריכלים ועיצוב פנים, מציגה 6 טיפים לעיצוב פנים ברוח המודרנית, שניתנים ליישום גם אצלכם בבית:

  1. שימוש בפרקט עמיד במים: רצפת הפרקט על צבעיו השונים, משדרים יוקרה, חדשנות ומודרניות. בעזרת פיתוחים חדשים, ניתן להכניס את פרקט גם לחדרי האמבטיה, אם בוחרים בסוג שעמיד במים. ניתן לבחור בצבע בהיר או כהה לפרקט, עם טקסטורות ודוגמאות שונות. בכל אופן, הנטישה של הריצוף המסורתי מעניק אווירה חמה ונעימה בבית.
  2. שימוש במערכות “בית חכם”: השתלת מערכת לשליטה על החשמל בבית ניתנת ליישום בכל בית, בעלות נמוכה יחסית כיום. ניתן לשלוט בעזרת שלט או אפליקציה לטלפון על מערכות חימום המים, המזגן, הווילונות, החלונות וכמובן התאורה. מערכות ה”בית חכם” משדרות קידמה טכנולוגית, אווירה יוקרתית וגם מקלה על החיים עצמם בבית.
  3. פחות זה יותר: בעיצוב פנים מודרני, כל ארכיטקט או מעצב פנים יגיד לכם שעדיף לוותר על העומס שאפיין את הבתים בעבר. כמה שפחות אביזרים ופריטי עיצוב יהפכו את הבית לעדכני יותר. ויתור או אחסנה של פריטים עתיקים היא המפתח להצלחת העיצוב, כך שמומלץ לוותר על פריטים כבדים וישנים.
  4. מתכת, אבן או עץ: בעבר, רוב הבתים עוצבו בעזרת רהיטי עץ כבדים, המעמיסים על העין וגורמים לתחושה מבוגרת. כיום, ניתן למצוא פריטי עיצוב העשויים מחומרים מתקדמים כמו אבן מסוגננת או מתכות שונות. גם הנירוסטה, שעבר היה בעיקר במטבח, משמש כיום לעיצוב חפצים שונים במרחב הביתי, כמו גופי תאורה, מסגרות וכו’.
  5. צבע: בדרך כלל, העיצוב המודרני כולל צבע אחד עיקרי, שהוא שחור או לבן. את הצבע השולט נהוג “לשבור” בעזרת רהיט, חפץ אומנתי או קיר הצבועים בצבע נועז כמו כתום, אדום, צהוב, כך שאותו פריט בולט בנוף.
  6. כדי לעצב את הבית בצורה מודרנית, חשוב להתייעץ ולהיעזר בארכיטקט מודרני או מעצב פנים מודרני, בעלי ניסיון וידע מקצועי, המחזיקים בפרויקטים ובעיצובים עם המלצות.
עיצוב ואדריכלות דורית סלע
דורית סלע - אדריכלות ועיצוב פנים בית דו משפחתי ברמת השרון

עוד במגזין

דורית סלע

תפקידם של האדריכל ומעצב הפנים

במאמר זה נסביר מדוע האדריכל ומעצב הפנים מהווים נדבך משמעותי לתהליך של בנייה ועיצוב בית או דירה חדשים האדריכל ומעצב הפנים הינן דמויות מפתח מרכזיות

דורית סלע - מעצבת

תכנון ועיצוב: יפה בשחור

בדירת טריפלקס שעיצבה עבור דיירים ששחור הוא הגון האהוב עליהם, הלכה אדריכלית הפנים דורית סלע עד הסוף עם אהבתם זו, כמו גם עם חיבתם לעולם

דורית סלע

שיחה עם אדריכלים: I can see clearly now

לכתבה המלאה:  מאת: שרית חביב, מעצבת ואדריכלית פנים אדריכלות: דורית סלע – אדריכלות ועיצוב פנים קבלן: יחיאל בן חמו – “בר ביצוע” שיחה עם האדריכלים

דורית סלע אדריכולות

שיחה עם אדריכלים: Circles

לכתבה המלאה: שיחה עם האדריכלים דורית סלע ואורן וייץ על עיגולים – השבירה הראשונה כמעט מעודם של קוויהם הישרים – בבית במשמר דוד, בו הלקוח